-38%

EQUAVE ANTI BREAKAGE & SHAMPOO

Lek 2,900.00 Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Equave Anti Breakage Conditioner | 200mlArrini gjatesine e deshiruar me Sprein e ri me permbajtje Bambuje, pa shpelarje per floke sa me te gjate dhe me maja te rigjenrura. Frymezuar nga elasticiteti dhe forca e bambuse. Krijuar me ingredient 97%... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Equave Anti Breakage Conditioner | 200ml
Arrini gjatesine e deshiruar me Sprein e ri me permbajtje Bambuje, pa shpelarje per floke sa me te gjate dhe me maja te rigjenrura. Frymezuar nga elasticiteti dhe forca e bambuse. Krijuar me ingredient 97% me origjine natyrore Frymezuar nga aroma e bambose. Shishe 100% e riciklueshme
Perdorimi
Perpara perdorimit tundeni mire ne menyre qe te kombinohen te dyja pjeset.
Aplikojeni si sprei mbi floke te thate ose te laget. Pa shplarje.

Equave Hydro Detangling Shampoo | 250ml

  • Energji per floket.
  • Ndihmon ne permiresimin e tekstures se flokeve.
  • Siguron butesi
  • Ndihmon ne krehie
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop