Equave Apple 2in1 Kids Shampoo

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Revlon Professional Equave Kids 2 ne 1 ShampooShampo dhe balsam 2 ne 1 e krijuar posacerisht per femije per te pastruar pa demtuar. Nuk permban paraben, ngjyrues artificial dhe sulfate E pasur me formulen unike te balsamit ne forme xheli... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Professional Equave Kids 2 ne 1 Shampoo
Shampo dhe balsam 2 ne 1 e krijuar posacerisht per femije per te pastruar pa demtuar.
  • Nuk permban paraben, ngjyrues artificial dhe sulfate
  • E pasur me formulen unike te balsamit ne forme xheli per pastrim, zbutje fantastike
  • E pasur me vitamine B5 per hidratim te thelle
  • Ka aromen e kendeshme te molles te cilen femijet e dashurojne
  • Hiperalergjike dhe shume e sigurt per shendetin e femijeve dhe mjedisit
  • Per femije nga 3 deri ne 12 vjec
300ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop