Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
ENERGY ORANGE & LEMONGRASS BUTTER

ENERGY ORANGE & LEMONGRASS BUTTER

Morgan Taylor
Lek 2,700.00
ENERGY ORANGE & LEMONGRASS BUTTER Keni nevoje te zgjoheni? ZGJIDH BareLuxury Energy Ekstraktet e Portokallit dhe Lemongras i jepin jete shqisave tuaja ndërsa ri-aktivizon energjinë tuaj. REZULTATI-Energjik Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per...
Nen total: Lek 2,700.00
Ruaj Hiq

ENERGY ORANGE & LEMONGRASS BUTTER

Keni nevoje te zgjoheni?

ZGJIDH BareLuxury Energy

Ekstraktet e Portokallit dhe Lemongras i jepin jete shqisave tuaja ndërsa ri-aktivizon energjinë tuaj.

REZULTATI-Energjik

Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore.

RREGULLONI HUMORIN

Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene lekuren me shkelqim dhe te rigjeneruar ndersa kater aromat e jashtezakonshme ju lejojnë te nxirrni ne pah bukurine e brendshme qe riperterijne mendjen dhe shpirtin!

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.