RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO & MASK

Lek 4,300.00 Lek 2,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

SHAMPO RIGJENERUESE/FORCUESE - nga Revlon Professional   Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar  mikrobiomën e kokës dhe forcon flokët e dobët. E... Lexo me shume

Mbaruar

SHAMPO RIGJENERUESE/FORCUESE - nga Revlon Professional  

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për të ekuilibruar  mikrobiomën e kokës dhe forcon flokët e dobët. E pasur me qeramid biomimetike dhe molekula rigjeneruese.  

Rindërton dhe fortifikon që nga  rrënja e flokut dhe e shkëlqen atë. 

PËRDORIMI:  Aplikojeni  lehtë mbi flokë dhe skalp duke e masazhuar. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

250ml/1000ml 

MASK MBROJTSE PËR FLOKË TË LYERnga Revlon Professional  

Kjo maskë xhalatinore me veprim të dyfishtë ndihmon për të ekuilibruar mikrobiomën e kokës * dhe mbron flokët e lyer kundër agjentëve oksidues. E përbërë me ekstrakte  antioksiduese natyrore açaí. Parandalon zbehjen e ngjyrave dhe hidraton flokët.  

PËRDORIMI: Aplikojeni mbi flokë duke e fërkuar lehtë dhe në mënyrë të njëtrajtshme. Lereni të veprojë për rreth 5 minuta dhe shpërlajeni mirë. 

*Duhet të aplikohet përpara Balsamit!

200ml/500ml 

 

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

RESTART COLOR PROTECTIVE SHAMPOO & MASK

Lek 4,300.00 Lek 2,800.00