DON'T PANSY AROUND

Brand: Gelish

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Gelish Heaven Sent Aplikohet si manikyr dhe kurohet me furren LED per 30 sekonda ose me llamba UV te zakonshme... Lexo me shume

Mbaruar

Gelish Heaven Sent

Aplikohet si manikyr dhe kurohet me furren LED per 30 sekonda ose me llamba UV te zakonshme per 2 minuta. Gelish qendron pa u ciflosur per 3 jave, dhe hiqet ne vetem 10 minuta me remover.

15ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

DON'T PANSY AROUND

Lek 2,200.00