American Crew Detox Shampoo

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

 • 250ml
 • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

American Crew Detox ShampooShampo me veprim te dyfishte vepron si pastrues i kokes dhe nje detoks i flokeve, duke hequr sebumin e tepert dhe pa-pastertite.Formula vegane pa silikon ka nje kombinim unik të argjiles Manicouagan Clay te pasur me lende... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Detox Shampoo
Shampo me veprim te dyfishte vepron si pastrues i kokes dhe nje detoks i flokeve, duke hequr sebumin e tepert dhe pa-pastertite.
Formula vegane pa silikon ka nje kombinim unik të argjiles Manicouagan Clay te pasur me lende ushqyese dhe fara te arekokosit.
Ajo gjithashtu eshte e pasur me arome mente. Krijuar per te gjitha llojet e flokeve.
E le skalpin te ndihet i fresket dhe floket e bute dhe te menaxhueshem.
Benefitet
 • Rruazat e arrekokosit aktivizojne mikro-qarkullimin e skalpit kur masazhohen butesisht, duke lene koken dhe floket e shendetshem.
 • Manicouagan Clay ushqen floket me lendet ushqyese thelbesore si hekuri, kalciumi, natriumi, kaliumi dhe zinku.
 • Largon yndyren e tepert, papastertite dhe mineralet e ujit qe grumbullohen nga floket dhe skalpi i kokes.
 • Formuluar me 80% perberes natyral
 • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme
 • 250ml
 • American Crew Fiber
Te gjitha:Lek 3,600.00
 • Produkti juaj American Crew Detox Shampoo Lek 1,800.00
 • American Crew Fiber Lek 1,800.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop