Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION
DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION
DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION

DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION

Morgan Taylor
Lek 1,200.00
DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore. RREGULLONI HUMORIN Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene lekuren me shkelqim dhe te rigjeneruar ndersa kater aromat e jashtezakonshme...
Nen total: Lek 1,200.00
Ruaj Hiq

DETOX GINGER & GREEN TEA LOTION

Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore.

RREGULLONI HUMORIN

Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene lekuren me shkelqim dhe te rigjeneruar ndersa kater aromat e jashtezakonshme ju lejojnë te nxirrni ne pah bukurine e brendshme qe riperterijne mendjen dhe shpirtin!

Keni nevojë per ndryshim?

ZGJIDH BareLuxury DETOX

Ekstraktet e xhenxhefilit dhe çajit jeshil detoksifikojne kembet dhe duart varferuar ndersa ringjallerojne shqisat tuaja

REZULTATI-Rikuperim

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.