CUT BLADE LEGACY JOKER POKER

Brand: Artero

Lek 4,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Cut Blade Legacy Joker Poker C791 Thike per fade 0,5 mm per makina profesionale qethje. Eshte i njejti teh origjinal qe perfshihet me blerjen e makines Joker, Poker ose Legacy. Zgjatni jetegjatesine e thikes tuaj Kujdesi per thiken perbehet nga... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Cut Blade Legacy Joker Poker C791
Thike per fade 0,5 mm per makina profesionale qethje.
Eshte i njejti teh origjinal qe perfshihet me blerjen e makines Joker, Poker ose Legacy.
Zgjatni jetegjatesine e thikes tuaj
Kujdesi per thiken perbehet nga ftohja, dezinfektimi dhe pastrimi me Artero Oil Fresh
sa here qe nderrohet sherbimi ose sa here qe te jete e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop