Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Curly Mousse | Duo Cosmetics

CURLY MOUSSE

Orofluido
Lek 1,600.00
Orofluido Curly Mousse SHKELQIM I MAHNITSHEM, DEFINICION DHE KONTROLL Nje shkume e paster, e lehte dhe e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave natyral - argan, cyperus dhe linseed - dhe perberesit aktive te cilet sigurojne definicion dhe kontrollin e nevojshem per te krijuar kaçurrela afatgjate, te levizshme...
Nen total: Lek 1,600.00
Ruaj Hiq

Orofluido Curly Mousse
SHKELQIM I MAHNITSHEM, DEFINICION DHE KONTROLL
Nje shkume e paster, e lehte dhe e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave natyral - argan, cyperus dhe linseed - dhe perberesit aktive te cilet sigurojne definicion dhe kontrollin e nevojshem per te krijuar kaçurrela afatgjate, te levizshme dhe me shkelqim pa i ngurtesuar floket. Nje shkume stiluese e cila i le kaçurrelat dhe ondet e buta dhe te mendafshta pa sakrifikuar kontrollin. Thahet menjehere, nuk le teprica, dhe mund te eliminohet me krehje. Gjithashtu ofron mbrojtje termike optimale duke ruajtur ne maksimum shendetin e flokeve.
Format 300ml.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.