Tech Series Boost Spray

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Tech Series Boost SprayStilues Spraj i veçante dhe i vetem per pergatitjen e çdo stilimi duke i dhene flokevevolum dhe ngritje ne rrenje. Boost Spray jep mundesine per krijuar pafundesi formashme volum dhe perfundim Mat.Perfitimet Aluminum Starch Octenylsuccianate:Shton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Tech Series Boost Spray
Stilues Spraj i veçante dhe i vetem per pergatitjen e çdo stilimi duke i dhene flokeve
volum dhe ngritje ne rrenje. Boost Spray jep mundesine per krijuar pafundesi formash
me volum dhe perfundim Mat.
Perfitimet
  • Aluminum Starch Octenylsuccianate:Shton volum ne floke dhe thith vajin e tepert.
Perdorimi
Perdoreni si baze per te krijuar ngritje dhe teksture. Nje opsion i perkryer per floke
mesatare ose te gjate.Tundeni mire para perdorimit. Ngrijini floket nga rrenjet, apliko
direkt mbi rrenje duke ruajtur nje distance prej 20cm, mund te aplikohe mbi floke te
thare ose te njome(pak te lagur). Pas aplikimit mund ta shperndani produktin me gishta.
200ml
*Perfekt per floke me yndyre!
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop