TECH SERIES TEXTURE FOAM

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Tech Series Texture FoamShkume stiluese e cila jep forme dhe shkelqim mesatare. Nje shkume e cila u jep... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Tech Series Texture Foam
Shkume stiluese e cila jep forme dhe shkelqim mesatare. Nje shkume e cila u jep stilisteve dhe meshkujve nje menyre te thjeshte,
preçize dhe te fuqishme per te manipuluar volumin, kontrollin dhe teksturen e stilimit.
Benefitet
  • Amino Acide Keratine: Proteine e veçante e cila ndihmon ne forcimin e flokut.
  • Polyquaternium-11 & Polyaquaternium-16: Jep lemueshmeri dhe stilime te menaxhueshme.
  • Polimere Fiksuese: Per te shtuar volumin e flokeve.
Perdorimi
Perdoreni per te krijuar stilime te lirshme. Nje opsion perfekt per meshkuj me floke te gjate. Tundeni mire para aplikimit.
Aplikoni nje sasi te mjaftueshme mbi floke te njome (jo shume te lagur). Lerini te thahen natyralisht ose stilojini me tharese.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

TECH SERIES TEXTURE FOAM

Lek 2,000.00