American Crew Fortifying Treatment

Lek 2,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Fortifying TreatmentTrajtues pa shplarje i cili rigjalleron skalpin, i jep trashesi flokut dhe shton volumin e flokeve. Formuluar per te krijuar floke te forte, te trashe dhe te pathyeshem.Fromuluar me Keratin Amino Acids dhe proteinat e perimeve. Permireson... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fortifying Treatment
Trajtues pa shplarje i cili rigjalleron skalpin, i jep trashesi flokut dhe shton volumin e flokeve.
Formuluar per te krijuar floke te forte, te trashe dhe te pathyeshem.
Fromuluar me Keratin Amino Acids dhe proteinat e perimeve. Permireson elasticitetin dhe trashesine e flokut.
Perdoreni mbi floke te holle ose te rralluar.
Aplikojeni direkt mbi skalp, masazhojeni me delikatese. Pa shplarje. Aplikojeni çdo dite.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop