Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Fortifying Shampoo

Lek 1,400.00

Me informo kur te vije

American Crew Fortifying Shampoo
Shampo e perditshme per floke te rralluar ose te holle. Pastron cdo mbetje mbi rrenje, rifreskon skalpin, per floke te plote, te trashe dhe te forcuar.
Perdoreni çdo dite mbi floke te holle ose te rralluar.