American Crew Fiber Cream

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Fiber CreamKrem ​​stilues i cili kombinon fleksibilitetin me kontrollin, i jep flokeve tuaj strukture te rafinuar dhe nje perfundim. Siguron kontroll mesatar dhe perfundim natyral. Vepron mire ne floke te shkurter/mesatare. Perfitimet Polyethylene Glycol Polymers: Ndihmon ne krijimin... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fiber Cream
Krem ​​stilues i cili kombinon fleksibilitetin me kontrollin, i jep flokeve tuaj strukture te rafinuar
dhe nje perfundim. Siguron kontroll mesatar dhe perfundim natyral. Vepron mire ne floke te shkurter/mesatare.

Perfitimet
  • Polyethylene Glycol Polymers: Ndihmon ne krijimin e fibrave te dukshme ne produkt.
  • Methyl Gluceth-20: Zbutes i cili jep flokeve ndjesi butesie.
  • PVP, VP/VA, Polyquaternium-69: Siguron kontroll dhe qendrueshmeri per nje kohe te gjate.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100m


E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop