Fiber Cream

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Fiber CreamKrem ​​stilues i cili kombinon fleksibilitetin me kontrollin, i jep flokeve tuaj strukture te rafinuar dhe nje perfundim. Siguron kontroll mesatar dhe perfundim natyral. Vepron mire ne floke te shkurter/mesatare.Perfitimet Polyethylene Glycol Polymers: Ndihmon ne krijimin e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Fiber Cream
Krem ​​stilues i cili kombinon fleksibilitetin me kontrollin, i jep flokeve tuaj strukture te rafinuar
dhe nje perfundim. Siguron kontroll mesatar dhe perfundim natyral. Vepron mire ne floke te shkurter/mesatare.
Perfitimet
  • Polyethylene Glycol Polymers: Ndihmon ne krijimin e fibrave te dukshme ne produkt.
  • Methyl Gluceth-20: Zbutes i cili jep flokeve ndjesi butesie.
  • PVP, VP/VA, Polyquaternium-69: Siguron kontroll dhe qendrueshmeri per nje kohe te gjate.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100m
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop