TECH SERIES CONTROL FOAM

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

American Crew Tech Series Control FoamShkume e cila ju mundeson stilime me teksture, kontroll afatgjate dhe volum. Shkelqim mesatare.Benefitet Amino... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Tech Series Control Foam
Shkume e cila ju mundeson stilime me teksture, kontroll afatgjate dhe volum. Shkelqim mesatare.
Benefitet
  • Amino Acide Keratine: Proteine e veçante e cila ndihmon ne forcimin e flokut.
  • Polimere: Siguron kontroll te larte dhe afatgjate.
  • Polimere Fiksuese: I jep flokeve volum.
Perdorimi
Aplikojeni per te krijuar stilime me kontroll te besueshem qe zgjat. Nje zgjidhje e pershtatshme
per meshkuj me floket masater ose te gjate. Aplikoni nje sasi te mjaftueshme mbi floke te njome (jo shume te lagur).
Lerini te thahen natyralisht ose stilojini me tharese.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

TECH SERIES CONTROL FOAM

Lek 2,000.00