Mbaruar

RESTART RECOVERY SHAMPOO & MASKE

Lek 4,300.00 Lek 2,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

SHAMPO RIGJENERUESE-nga Revlon Professional  Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe forcon flokët e dobët. I... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

SHAMPO RIGJENERUESE-nga Revlon Professional 

Kjo shampo me veprim të dyfishtë krijon një shkumë kremoze, ndihmon për ekuilibrimin e mikrobiomës se kokës dhe forcon flokët e dobët. I pasur me qeramid biomimetike dhe molekula ndërtuese. Rindërton dhe fortifikon qe nga rrenja dhe i jep  flokëve shkëlqim.  

PËRDORIMI:  Aplikojeni mbi flokë duke e masazhuar lehtë mbi skalp. Lereni të veprojë për rreth 3 - 5 minuta dhe shpërlajeni mirë.  

250ml

MASKE RIGJENERUESEnga Revlon Professional  

Kjo maskë intensive me veprim të dyfishtë ndihmon në ekuilibrimin e mikrobiomes se kokës dhe forcon flokët e dobët.  E pasur me qeramide  biomimetike dhe molekula rigjeneruese. Rindërton dhe fortifikon flokët qe nga rrenja.  

PERDORIMI: Aplikojeni lehte mbi floke duke e masazhuar ne menyre te njetrajtshme. Lereni te veproje per rreth 5 minuta dhe pastaj shperlajeni mire.

200ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes