PROYOU THE DEVELOPER 20VOL

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

ProYou Developer 20Vol 6%Oksikrem per aktivizimin e bojrave ProYou nga Revlon Professional. Çelje 2 tone Nuancat Natyrale dhe Super Natyale... Lexo me shume

Masa: 900ml

  • 900ml
  • 68ml
Lek 1,200.00
Mbaruar
ProYou Developer 20Vol 6%
Oksikrem per aktivizimin e bojrave ProYou nga Revlon Professional.
  • Çelje 2 tone
  • Nuancat Natyrale dhe Super Natyale
  • Ideale per mbulimin e thinjave
900ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PROYOU THE DEVELOPER 20VOL

900ml
900ml
Lek 1,200.00