ARTERO SCISSORS NEBULA 6"

Brand: Artero

Lek 32,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Scissors Nebula 6 Gershere profesionale prerese VG-10 aliazh çeliku, i dizenjuar per prerje me texture, forme dhe ideale per mjekren. VG-10 aliazh çeliku Maja prerese me kualitet ektrem, shume te larte Fortesia e çelikut: 60 Hrc +/- 1  Lidhja: vide rrethore Gishtat fiksohen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Nebula 6 
Gershere profesionale prerese VG-10 aliazh çeliku, i dizenjuar per prerje me texture, forme dhe ideale per mjekren.
  • VG-10 aliazh çeliku
  • Maja prerese me kualitet ektrem, shume te larte
  • Fortesia e çelikut: 60 Hrc +/- 1 
  • Lidhja: vide rrethore
  • Gishtat fiksohen mire
  • Doreze gjysmem e fiksuar
  • Gershere per doren e djathte
  • Masa: 6
  • Ngjyra Silver (Gri)
Zgjasni jetegjatesine e gershereve tuaja
Kujdesi per gersheret  konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon ose mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
Gjate dites ne rekonandojme qe gersheret te qendrojne ne kutine e tyre per arsye demtimi.
Personalizoni gersheret tuaja
Tani ju mund te personalizoni gershert tuaja me emrin, sloganin ose logon tuaj.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop