Cool Blonde Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Cool Blonde Conditioner Balsam për Flokët Bjond Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncentruese për... Lexo me shume

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 1000ml
Lek 2,100.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Cool Blonde Conditioner
Balsam për Flokët Bjond
Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncentruese për tonifikimin e ngjyrës dhe për të eliminuar tonet e zeza dhe të verdha, duke masazhuar flokët në thellësi, përmirësuar elasticitetin e tyre dhe duke i shtuar rezistencën. Forcon ngjyrën duke i dhënë jetëgjatësi.
Pa Paraben dhe Sulfat
Përbërësit Natyralë botanikë: Patate e Ëmbël – e pasur me vitaminë A për të mbajtur flokët të butë shkëlqim natyral. Karrotat e Purpurta – ushqen për të mbajtur flokët e freksët dhe rezistent ndaj stilimeve dhe krehjeve
Boronica – ushqen flokët duke nxitur qarkullimin e gjakut në skalpin e kokës e cila stimulon rritjen e flokëve
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Cool Blonde Conditioner

Lek 2,100.00