Kalo tek permbajtja

Cool Blonde Conditioner

nga Label.m
Lek 2,100.00

Me informo kur te vije

Label.m Cool Blonde Conditioner
Balsam për Flokët Bjond
Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncentruese për tonifikimin e ngjyrës dhe për të eliminuar tonet e zeza dhe të verdha, duke masazhuar flokët në thellësi, përmirësuar elasticitetin e tyre dhe duke i shtuar rezistencën. Forcon ngjyrën duke i dhënë jetëgjatësi.
Pa Paraben dhe Sulfat
Përbërësit Natyralë botanikë: Patate e Ëmbël – e pasur me vitaminë A për të mbajtur flokët të butë shkëlqim natyral. Karrotat e Purpurta – ushqen për të mbajtur flokët e freksët dhe rezistent ndaj stilimeve dhe krehjeve
Boronica – ushqen flokët duke nxitur qarkullimin e gjakut në skalpin e kokës e cila stimulon rritjen e flokëve
200ml