COMBS THOR 4 PIECES

Brand: Artero

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Combs Thor 4 PiecesKrehera per makime modeli Artero ThorMateriali: Plastike e fortePermban #3-10mm shtresa poshtme Kreher #4-13mm Kreher Nr.6-19mm Kreher Nr.8-25mm... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Combs Thor 4 Pieces
Krehera per makime modeli Artero Thor
Materiali: Plastike e forte
Permban
  • #3-10mm shtresa poshtme
  • Kreher #4-13mm
  • Kreher Nr.6-19mm
  • Kreher Nr.8-25mm
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes