CALM LAVENDER & SAGE MASQUE

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

CALM LAVENDER & SAGE MASQUE Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara qe ndikojne ne permiresimin e humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore. RREGULLONI HUMORIN Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

CALM LAVENDER & SAGE MASQUE

Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara qe ndikojne ne permiresimin e humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore.

RREGULLONI HUMORIN

Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene lekuren me shkelqim dhe te rigjeneruar ndersa kater aromat e jashtezakonshme ju lejojnë te nxirrni ne pah bukurine e brendshme qe riperterijne mendjen dhe shpirtin!

Ndiheni i stresuar?

ZGJIDH BareLuxury Calm.

Ekstraktet e livandos dhe sherebeles qetesojne shqisat tuaja ndersa mpiksin butesisht kembet dhe duart ne persosmeri.

REZULTATI -Relaksim

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop