Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

E Re
CALM LAVENDER & SAGE BUTTER

CALM LAVENDER & SAGE BUTTER

Morgan Taylor
Lek 2,700.00
 CALM LAVENDER & SAGE BUTTER Luxuary Shea Butter le kembet dhe duart e tuaja te buta dhe te rigjeneruara. Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore. RREGULLONI HUMORIN Ritualet e sherbimit...
Nen total: Lek 2,700.00
Ruaj Hiq

 CALM LAVENDER & SAGE BUTTER

Luxuary Shea Butter le kembet dhe duart e tuaja te buta dhe te rigjeneruara.

Rezultate fantastike, profesionale per sherbime te personalizuara te ndryshimit te humorit. BareLuxury  merr nje qasje holistike me aroma dhe formula te krijuara vetem per ndjenjat shqisore.

RREGULLONI HUMORIN

Ritualet e sherbimit BareLuxury e lene lekuren me shkelqim dhe te rigjeneruar ndersa kater aromat e jashtezakonshme ju lejojnë te nxirrni ne pah bukurine e brendshme qe riperterijne mendjen dhe shpirtin!

Ndiheni i stresuar?

ZGJIDH BareLuxury Calm.

Ekstraktet e livandos dhe sherebeles qetesojne shqisat tuaja ndersa mpiksin butesisht kembet dhe duart ne persosmeri.

REZULTATI -Relaksim

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.