Blonderful Soft Lightener Cream 50ml

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

BLONDERFUL SOFT LIGHTENER CREAM 50ML BLONDERFUL TM  5min SOFT LIGHTENER • Zbut kontrastin midis fijeve dhe bazes natyrale • Ndihmon per te arritur nje nuance bjonde me te ndezur dhe me shkelqim... Lexo me shume

Mbaruar

BLONDERFUL SOFT LIGHTENER CREAM 50ML

BLONDERFUL TM  5min SOFT LIGHTENER

• Zbut kontrastin midis fijeve dhe bazes natyrale

• Ndihmon per te arritur nje nuance bjonde me te ndezur dhe me shkelqim

• E pershtatshme per tu perdorur menjehere pas dekolorimit ose ndermjet sherbimeve dekoloruese.

• Duhet te perzihet VETEM me Soft Lightener energizer

• Pa amoniak

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes