Mbaruar

Blonderful Bond Maintainer

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

BLONDERFUL BOND MAINTAINER 250ML HAPI 3 | BLONDERFULTM BOND MAINTAINER: mirembajtje ne shtepi 5min • Produkt i cili ploteson sherbimin e dekolorimit Blonderful dhe pergatitjen para sherbimit BondDefender •Me PLEXFORCE per te mbrojtur dhe ruajtur strukturen lidhese te flokeve pas sherbimeve... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

BLONDERFUL BOND MAINTAINER 250ML

HAPI 3 | BLONDERFULTM BOND MAINTAINER: mirembajtje ne shtepi 5min

• Produkt i cili ploteson sherbimin e dekolorimit Blonderful

dhe pergatitjen para sherbimit BondDefender

•Me PLEXFORCE per te mbrojtur dhe ruajtur strukturen lidhese te flokeve pas sherbimeve dekoloruese Blonderful

• Aplikojeni mbi floke te lagur para shampos

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop