Be Fabulous Recovery Ends Repair Serum

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional Be Fabulous Hair Recovery Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne rigjenerimin dhe riparimin... Lexo me shume

Mbaruar

Revlon Professional Be Fabulous

Hair Recovery

Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Ndihmon ne rigjenerimin dhe riparimin e majave te dyzuara. Parandalon keputjet. (testuar me shampo + balsam + serum).
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te njome ose te thare. Pa shplarje.

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Be Fabulous Recovery Ends Repair Serum

Lek 1,800.00