Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Revlon Professional Be Fabulous Recovery Keratin Conditioner | Duo Cosmetics

BE FABULOUS RECOVERY KERATIN CONDITIONER

Lek 1,800.00
Revlon Professional Be Fabulous Hair Recovery Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Hidratim i thelle nga rrenjet, mesi dhe majat e flokut duke siguruar shkelqim, vitalitet dhe rigjenerim.(testuar me shampo + balsam + serum). Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton. PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lare duke...
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

Revlon Professional Be Fabulous

Hair Recovery

Linje specifike per floke shume te thate dhe te demtuar. Hidratim i thelle nga rrenjet, mesi dhe majat e flokut duke siguruar shkelqim, vitalitet dhe rigjenerim.(testuar me shampo + balsam + serum). Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton.
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lare duke mbuluar gjatesite dhe majat. Shplajeni mire.

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.