Kalo tek permbajtja

Be Fabulous Normal/Thick Hair Shampoo

Lek 1,700.00
-

Me informo kur te vije

Revlon Professional Be Fabulous

Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M.

Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te trashe (shampo, balsam, maske,serum)Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton.
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lagur dhe shplajeni mire.