Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

BE FABULOUS NORMAL/THICK HAIR MASK

Lek 1,900.00
Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M.  Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te trashe (shampo, balsam, maske,serum). I le floket te hidratuar, te bute dhe te rigjeneruar me shkelqim natyral. PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lare me shampo, lereni te veproje per 3 - 5...
Nen total: Lek 1,900.00
Ruaj Hiq

Revlon Professional Be Fabulous

Daily Care Normal/Thick Hair C.R.E.A.M. 

Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e normal ose te trashe (shampo, balsam, maske,serum). I le floket te hidratuar, te bute dhe te rigjeneruar me shkelqim natyral.
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lare me shampo, lereni te veproje per 3 - 5 minuta dhe shplajeni mire.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.