-50%Mbaruar

Be Fabulous Normal/Thick Hair Conditioner

Lek 1,700.00 Lek 850.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Be Fabulous Normal/Thick Hair ConditionerShampo profesionale per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e normal ose te trashe.Ruan dhe miremban shkelqimin natyral te flokeve duke shtuar hidratim. Mbron ngjyren Riparon Permireson strukturen e flokut Anti age Hidraton PerdorimiAplikojeni mbi... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Be Fabulous Normal/Thick Hair Conditioner
Shampo profesionale per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e normal ose te trashe.
Ruan dhe miremban shkelqimin natyral te flokeve duke shtuar hidratim.
  • Mbron ngjyren
  • Riparon
  • Permireson strukturen e flokut
  • Anti age
  • Hidraton
Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te lare duke mbuluar gjatesine dhe majat. Shprlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet se bashku me Shampon, Masken dhe Serumin te se njejtes linje per funksion
te plote dhe te shpejte.
250ml/750ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop