-50%

Be Fabulous Normal/Thick Hair Anti Age Serum

Lek 1,800.00 Lek 900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Be Fabulous Normal/Thick Hair Anti Age SerumSerum profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e normal ose te trashe.Ruan dhe miremban shkelqimin natyral te flokeve duke shtuar hidratim. Mbron ngjyren Riparon Permireson strukturen e flokut Anti age Hidraton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Be Fabulous Normal/Thick Hair Anti Age Serum
Serum profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e normal ose te trashe.
Ruan dhe miremban shkelqimin natyral te flokeve duke shtuar hidratim.

  • Mbron ngjyren
  • Riparon
  • Permireson strukturen e flokut
  • Anti age
  • Hidraton

Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te lare duke mbuluar gjatesine dhe majat. Shprlajeni mire me uje te bollshem.

*Keshillohet te aplikohet se bashku me Shampon, Masken dhe Conditioner te se njejtes linje per funksion
te plote dhe te shpejte.
80ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop