Be Fabulous Fine Hair Volumizing Spray 80ml

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, maske, serum).... Lexo me shume

Mbaruar

Revlon Professional Be Fabulous

Daily Care Fine Hair

Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, maske, serum). Jep trashesi dhe volum duke i lene floket e  fryer. Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton. Formule e lehte.
PERDORIMI: Aplikojeni (deri ne 15 pompa)mbi floke te njome. Pa shplarje. Kujdes kontaktin me syte.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Be Fabulous Fine Hair Volumizing Spray 80ml

Lek 1,800.00