-50%

Be Fabulous Fine Hair Volum Texturizer Spray

Lek 1,800.00 Lek 900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Be Fabulous Fine Hair Volum Texturizer SpraySpray profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e holle. Jep trashesi dhe volum duke i lene floket me teksture, me volum dhe te fryre. Mbron ngjyren Riparon Permireson Anti age Hidraton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Be Fabulous Fine Hair Volum Texturizer Spray
Spray profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e holle.
Jep trashesi dhe volum duke i lene floket me teksture, me volum dhe te fryre.

  • Mbron ngjyren
  • Riparon
  • Permireson
  • Anti age
  • Hidraton
  • Formule e lehte

Perdorimi
Aplikojeni (deri ne 15 pompa)mbi floke te njome dhe krihini. Mos e shperlani!
*Keshillohet te aplikohet se bashku me Shampon, Masken, Conditioner te se njejtes
linje per funksion te plote dhe te shpejte.
150ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop