Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Mbaruar
Revlon Professional Be Fabulous Fine Hair Shampoo | Duo Cosmetics

BE FABULOUS FINE HAIR SHAMPOO

Lek 1,700.00
Revlon Professional Be Fabulous Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M. Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, maske, serum). Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton. Formule e lehte. PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lagur dhe shplajeni mire.
Ruaj Hiq

Revlon Professional Be Fabulous

Daily Care Fine Hair C.R.E.A.M.

Rigjenerim dhe hidratim i perditshem per floket e holle. (shampo, balsam, maske, serum). Mbron ngjyren, Riparon, Permireson, Anti age, Hidraton. Formule e lehte.
PERDORIMI: Aplikojeni mbi floke te lagur dhe shplajeni mire.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.