-50%

Be Fabulous Fine Hair Conditioner

Lek 3,000.00 Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 750ml

  • 250ml
  • 750ml
Lek 3,000.00 Lek 1,500.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Be Fabulous Fine Hair Lightweight ConditionerBalsam profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e holle.Floke te te bute dhe te mendafshte. Shton teksture dhe volum natyral te flokeve. Mbron ngjyren Riparon Permireson teksturen Anti age Hidraton Formule e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Be Fabulous Fine Hair Lightweight Conditioner
Balsam profesional per rigjenerim dhe hidratim te perditshem per floket e holle.
Floke te te bute dhe te mendafshte. Shton teksture dhe volum natyral te flokeve.

  • Mbron ngjyren
  • Riparon
  • Permireson teksturen
  • Anti age
  • Hidraton
  • Formule e lehte

Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te lare duke mbuluar gjatesite dhe majat. Shplajeni mire.
250ml/750ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop