Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Be Fabulous Curly Hair Shampoo

Ska gjendje
Lek 1,800.00

Me informo kur te vije

Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Shampoo 250ml/1000ml

Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara dhe me shkelqim. Mbron ngjyren, Rigjeneron dhe Hidraton kacurrelat e trajtuara kimikisht.