Be Fabulous Curly Hair Conditioner

Lek 3,200.00 Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Revlon Professional Be Fabulous-Curl Defining ConditionerPerkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara dhe me shkelqim. Mbron ngjyren Rigjeneron Hidraton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Masa: 750ml

  • 250ml
  • 750ml
Lek 3,200.00 Lek 1,600.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Revlon Professional Be Fabulous-Curl Defining Conditioner
Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara dhe me shkelqim.

  • Mbron ngjyren
  • Rigjeneron
  • Hidraton kacurrelat e trajtuara kimikisht

Perdorimi
Aplikojeni mbi floke te lare dhe lereni per 2-3 minuta. Shperlajeni mire.
250ml/750ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes