ARTERO ZENIT ZIGZAG

Brand: Artero

Lek 7,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Zenit ZigZagKrijoni efektin e "Kacurelave Afrikane" qe te gjithe i enderrojne me pjastren e vecante mepllaka qeramike dhe turmalina ne formen zig zag. Ose jepini flokeve volum qe nga rrenja po me te njejten pjaster.Nuk duhet qe floket ti... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Zenit ZigZag
Krijoni efektin e "Kacurelave Afrikane" qe te gjithe i enderrojne me pjastren e vecante me
pllaka qeramike dhe turmalina ne formen zig zag. Ose jepini flokeve volum qe nga rrenja po me te njejten pjaster.
Nuk duhet qe floket ti mblidhni rreth e rrotur pjastres per te formuar kacurelin por vetem
ta kaloni pjastren neper floke.

1. Pjata te kuqe qeramike zig zag te teknologjise se larte.
2. ION TECH largojne ionet negative dhe nxehtesine negative infrared
te cilat largojne elesticitentin statik dhe djegien.
3. Drite jeshile me indikator e cila njofton kur temperatura ka arritur 200 grade,
kjo dite kthehet ne drite te kuqe dhe pulson.

Detaje

 • Fuqia 30W
 • Permasat 25 x 3cm
 • Temperatura 200 grade
 • Fikja automatike 60 min pa u perdorur
 • Kordon i rrotullueshem 360 grade
 • Tensioni 220 – 240V
  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop