ARTERO TROPIC HAIR DRYER 2500W

Brand: Artero

Lek 13,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Tropic Hair Dryer 2500WTharese profesionale flokesh me Teknologjine Ionic&Tourmaline: kombinimi i tharjes se shpejte dhe kujdesit te acancuar te flokeve.  Pjesa e perparshme e kokes se tharses e veshur me turmalin, favorizon ionizimin e ajrit duke i dhene flokeve pamje te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Tropic Hair Dryer 2500W
Tharese profesionale flokesh me Teknologjine Ionic&Tourmaline: kombinimi i tharjes se shpejte dhe kujdesit te acancuar te flokeve. 

Pjesa e perparshme e kokes se tharses e veshur me turmalin, favorizon ionizimin e ajrit duke i dhene flokeve pamje te shendetshme, me shkelqim dhe te hidratuar mire. Eleminon elektricitetin statik.

 • Buton per kontroll te ajrit te ftohte
 • Kontroll te temperatures
 • Kontroll te shpejtesise
 • Fuqia 2500W
 • Shpejtesia 2
 • Temperatura 3
 • Temperatura maksimale 132 grade
 • Pesha 530 gr
 • Niveli i zhurmes 71 db
 • Gjatesia 21 cm
 • Tensioni 220 – 240V
 • Gjatesia e kabullit 3.5 m
 • AC Motorr: 2000 ore
Perfshin
 • 2 koka per tju pershtatur llojit te flokut dhe tharjes.

  E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
  Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
  Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
  Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
  Shporta

  Shporta juaj eshte bosh.

  Shop