ARTERO THOR PROFESSIONAL MACHINE

Brand: Artero

Lek 20,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Thor MachineMakine qethje profesionale. E shpejte, akoma me shume autonomi dhe prakticitet. Funksionon me dhe pa Kordon Bateria- Li-Ion Fuqia... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Artero Thor Machine
Makine qethje profesionale. E shpejte, akoma me shume autonomi dhe prakticitet.
 • Funksionon me dhe pa Kordon
 • Bateria- Li-Ion
 • Fuqia - 24W
 • RPM -5600
 • Motorri rrotullues
 • Shpejtesia 1
 • Pesha 260 gr
 • Permasat 195 x 40 x 40 mm
 • Koha e perdorimit 210min
 • Koha e karikimit 90 min
 • Buzet e tehut te drejte 0,5 - 3,5 mm
 • Tensioni 100 – 240 V
Perfshin
 • 8 krehera
 • Vaj1
 • Thike
 • Furce
Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: ne fund te perdorimit hidhni 2 pika midis dhembeve te tehut me makinen duke punuar,
dhembet e tehut drejtuar me koke poshte . Makines pasi i pastrohen qimet, duhet tevendoset ne çanten e saj
per te shmangur demtimet. Kujdesi per tehun e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me vajin Artero
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon dhe mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme me te njejtin sherbim.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes