ARTERO T CUT BLADE JOKER & POKER MINI

Brand: Artero

Lek 3,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero T Cut Blade Joker& Poker Mini Teh ne forme T ,standarte per makinat Joker & Poker MiniKarakteristikat Teh 0.2 mm Eshte tehu origjinal i cili perfshihet ne pakon kur blini Joker Mini ose Poker Mini Mirembajtja dhe jetegjatesia e makinesVaj mineral:... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero T Cut Blade Joker& Poker Mini 
Teh ne forme T ,standarte per makinat Joker & Poker Mini

Karakteristikat
  • Teh 0.2 mm

Eshte tehu origjinal i cili perfshihet ne pakon kur blini Joker Mini ose Poker Mini

Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: Aplikoni 2 pika ne tehun e makines duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop