ARTERO T BLADE BAMBINA/COBRA/LIMITY

Brand: Artero

Lek 4,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero T Blade Bambina/Cobra/LimityTeh ne forme T , zevendesues per makina qethje.Pershtat dhe punon shume mire me modelet: Artero Cobra Artero Bambina Devious Limth Karakteristikat Gjeresia e prerjes: 42mm Ththesia e prerjes: 0.1mm Mirembajtja dhe jetegjatesia e makinesVaj mineral: Aplikoni... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero T Blade Bambina/Cobra/Limity
Teh ne forme T , zevendesues per makina qethje.
Pershtat dhe punon shume mire me modelet:

  • Artero Cobra
  • Artero Bambina
  • Devious Limth

Karakteristikat

  • Gjeresia e prerjes: 42mm
  • Ththesia e prerjes: 0.1mm

Mirembajtja dhe jetegjatesia e makines
Vaj mineral: Aplikoni 2 pika ne tehun e makines duke punuar,
dhe dhembet e thikave drejtuar me koke poshte.
Makines pasi i pastrohen qimet, duhet te vendoset ne çanten e saj per te shmangur demtimet.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop