ARTERO SPARE BLADE THOR

Brand: Artero

Lek 5,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

ArteroSpare Blade Thor Thika prerese Artero e pajtueshme me makinen Thor. Lartesia e prerjes 0,5 mm.Zgjatni jetegjatesine e paisjes tuaj... Lexo me shume

Mbaruar
ArteroSpare Blade Thor
Thika prerese Artero e pajtueshme me makinen Thor.
Lartesia e prerjes 0,5 mm.
Zgjatni jetegjatesine e paisjes tuaj
Kujdesi per thikat dhe gersheret perbehet nga ftohja, dezinfektimi dhe pastrimi me
Artero Oil Fresh sa here qe nderrohet sherbimi ose sa here qe te jete e nevojshme.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

ARTERO SPARE BLADE THOR

Lek 5,500.00