ARTERO SCISSORS ELITE THINNING 6.5

Brand: Artero

Lek 12,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Scissors Elite Thinning 6.5 Gershere flokesh profesionale me skulpture Karakteristikat  Dhembet: 40 Hapesira: 30% (e paqarte) Dizajni i dorezes agronomike Buzet e gersheres me teh prerese Unazae gishtit e levizshme Vidhosja e rregullueshme V1 Japoneze, Aliazh çeliku, Saten mat Masa: 6.5... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Elite Thinning 6.5 
Gershere flokesh profesionale me skulpture 
Karakteristikat 
  • Dhembet: 40
  • Hapesira: 30% (e paqarte)
  • Dizajni i dorezes agronomike
  • Buzet e gersheres me teh prerese
  • Unazae gishtit e levizshme
  • Vidhosja e rregullueshme
  • V1 Japoneze, Aliazh çeliku, Saten mat
  • Masa: 6.5
Zgjatni funksionalitetin e gershereve tuaja 
Kujdesi per gersheret dhe thikat perbehet nga rifreskimi, dezinfektimi dhe pastrimi i menjehershem me Artero Oil Fresh
sa here qe nderrohet sherbimi ose kurdo qe te jete e nevojshme. 
Gjate dites ju rekomandojme ti ruani gersheret ne kutine e tyre, ose ne çanten e punes 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop