Mbaruar

ARTERO SCISSORS ELITE THINNING 5.5

Brand: Artero

Lek 12,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero Scissors Elite Thinning 5.5 Gershere flokesh profesionale me skulpture Karakteristikat Dhembet: 40 Hapesira: 30% (e paqarte) Dizajni i dorezes agronomike Buzet e gersheres me teh prerese Unazae gishtit e levizshme Vidhosja e rregullueshme V1 Japoneze, Aliazh çeliku, Saten mat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Elite Thinning 5.5
Gershere flokesh profesionale me skulpture
Karakteristikat
  • Dhembet: 40
  • Hapesira: 30% (e paqarte)
  • Dizajni i dorezes agronomike
  • Buzet e gersheres me teh prerese
  • Unazae gishtit e levizshme
  • Vidhosja e rregullueshme
  • V1 Japoneze, Aliazh çeliku, Saten mat
  • Masa: 5.5

Zgjatni funksionalitetin e gershereve tuaja
Kujdesi per gersheret dhe thikat perbehet nga rifreskimi, dezinfektimi dhe pastrimi i menjehershem me Artero Oil Fresh
sa here qe nderrohet sherbimi ose kurdo qe te jete e nevojshme.
Gjate dites ju rekomandojme ti ruani gersheret ne kutine e tyre, ose ne çanten e punes Personalizoni gersheret tuaja
Tani ju mund te personalizoni gershert tuaja me emrin, sloganin ose logon tuaj.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop