Mbaruar

ARTERO SCISSORS BLACK EVO TITANIUM 5.5"

Brand: Artero

Lek 24,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero Scissors Black Evo Titanium 5.5Gershere profesionale per prerje flokesh me teksture, prr skaj dhe detaje anesore. Veshja e zeze  titanit 440 C Japoneze, Çelik aliazh Fortesia e çelikut: 60 Hrc +/- 1 Kualitet i larte dhe prerje afatgjate Masa: 5,5... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Black Evo Titanium 5.5
Gershere profesionale per prerje flokesh me teksture, prr skaj dhe detaje anesore.
  • Veshja e zeze  titanit
  • 440 C Japoneze, Çelik aliazh
  • Fortesia e çelikut: 60 Hrc +/- 1 Kualitet i larte dhe prerje afatgjate
  • Masa: 5,5
  • Gishtat fiksohen mire
  • Soft system me vide rrotulluese
  • Ideale per prerje ekstreme dhe parada
  • Prerje me precize
Zgjasni jetegjatesine e gershereve tuaja
Kujdesi per gersheret  konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon ose mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
Gjate dites ne rekonandojme qe gersheret te qendrojne ne kutine e tyre per arsye demtimi.
Personalizoni gersheret tuaja
Tani ju mund te personalizoni gershert tuaja me emrin, sloganin ose logon tuaj.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop