Mbaruar

Artero Scissor Satin 6

Brand: Artero

Lek 11,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Artero Scissors Satin 6Gershere profesionale per prerje flokesh  Doreze simetrike, Saten, Mat me vide te rregullueshme V-1 Japoneze, Çelik aliazh Fortesia e çelikut: 57 Hrc +/- 1 Masa: 6 Simetrike Maja te percaktuara/shenjuara Ideale per prerjet Bob Prerje me precize Zgjasni jetegjatesine... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Scissors Satin 6
Gershere profesionale per prerje flokesh 
  • Doreze simetrike, Saten, Mat me vide te rregullueshme
  • V-1 Japoneze, Çelik aliazh
  • Fortesia e çelikut: 57 Hrc +/- 1
  • Masa: 6
  • Simetrike
  • Maja te percaktuara/shenjuara
  • Ideale per prerjet Bob
  • Prerje me precize
Zgjasni jetegjatesine e gershereve tuaja
Kujdesi per gersheret dhe thikat e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur. 
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon ose mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
Gjate dites ne rekonandojme qe gersheret te qendrojne ne kutine e tyre per arsye demtimi.
Personalizoni gersheret tuaja
Tani ju mund te personalizoni gershert tuaja me emrin, sloganin ose logon tuaj.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop