ARTERO SCISSOR SATIN 5.5

Brand: Artero

Lek 11,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Scissors Satin 5.5 Gershere profesionale per prerje flokesh Doreze simetrike, Saten, Mat me vide te rregullueshme V-1 Japoneze, Çelik aliazh... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Artero Scissors Satin 5.5
Gershere profesionale per prerje flokesh
  • Doreze simetrike, Saten, Mat me vide te rregullueshme
  • V-1 Japoneze, Çelik aliazh
  • Fortesia e çelikut: 57 Hrc +/- 1
  • Masa: 5,5
  • Simetrike
  • Maja te percaktuara/shenjuara
  • Ideale per prerjet Bob
  • Prerje me precize
Zgjasni jetegjatesine e gershereve tuaja
Kujdesi per gersheret dhe thikat e makines konsiston ne ftohje, dezinfektim dhe pastrim me Artero Oil Fresh
i lehte dhe i shpejte per t’u perdorur.
Aplikoni minimum nga Oil Fresh sa here qe sherbimi ndryshon ose mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme.
Gjate dites ne rekonandojme qe gersheret te qendrojne ne kutine e tyre per arsye demtimi.
Personalizoni gersheret tuaja
Tani ju mund te personalizoni gershert tuaja me emrin, sloganin ose logon tuaj.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes