ARTERO SCISSOR CASE GREY

Brand: Artero

Lek 3,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Artero Scissors Case GreyJepni ngjyre dhe mbroni gersheret dhe tehet tuaj me portofolet tane te rinj profesioal me ngjyra. Portofoli ka 11 xhepa per paisjet e ndryshme te stilistit. Kundra... Lexo me shume

Mbaruar

Artero Scissors Case Grey
Jepni ngjyre dhe mbroni gersheret dhe tehet tuaj me portofolet tane te rinj profesioal me ngjyra.

  • Portofoli ka 11 xhepa per paisjet e ndryshme te stilistit.
  • Kundra renies se produkteve me kapse dyshe per 11 gershere.
  • Mbyllje dyshe me llastik te zinj elastik.

Portofoli:

  • Imitacion lekure
  • Ngjyre gri
  • Tegele te bardhe
  • Paisjet brenda nuk perfshihen
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes