Artero Oil Fresh

Brand: Artero

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Artero Oil FreshSprej dezinfektues, ftohes dhe vajoses per teh dhe gershere flokesh profesionale Funksionet 6 ne 1 Lubrifikues Ftohes Pastrues Anti-ndryshk Dezinfektues Parandalues Karakteristikat te menjehershme Dezinfekton Freskon Lubrifikon Pastron Karakteristikat afatgjata Antioksidues Perdorimi i vazhdueshem do te parandaloje nga... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Artero Oil Fresh
Sprej dezinfektues, ftohes dhe vajoses per teh dhe gershere flokesh profesionale
Funksionet 6 ne 1
 1. Lubrifikues
 2. Ftohes
 3. Pastrues
 4. Anti-ndryshk
 5. Dezinfektues
 6. Parandalues
Karakteristikat te menjehershme
 • Dezinfekton
 • Freskon
 • Lubrifikon
 • Pastron
Karakteristikat afatgjata
Antioksidues
Perdorimi i vazhdueshem do te parandaloje nga konsumimi i tepert i thikave dhe gershereve.
Zgjat jetegjatesine e paisjeve.
Karakteristikat e Pergjithshme
 • Mund te perdoret sa here qe eshte e nevojshme, ne te njejtin sherbim. Aplikohet gjithashtu ne vidhen e gershereve,
 • duke hequr papastertite e teperta dhe duke permirësuar ferkimin e gershereve.
 • Permireson cilesine dhe jetegjatesine e prerjes
 • Paisje alumini.
 • Me sperkatje
300ml
Perdorimi
Tundeni perpara perdorimit.
Rekomandohet te aplikoni Oil Fresh perpara çdo seance te re perdorimi.
Thikat (Blades)
Ndizeni makinen. Tehu duhet te jete me dhembe drejtuar nga toka.
Aplikoni Oil Fresh ne thika, vaji nuk duhet te hyje ne makineri.
Gersheret
Aplikojeni midis fleteve pergjate gjatesise, nga vida deri ne fund te fletes.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop